لوگوی ارتباط افزار افق
بستن

آنتی ویروس kaspersky سازمانی

خرید آنتی ویروس kaspersky سازمانی، گامی هدفمند در برابر تهدیدات پیشرفته

امروزه تحقق امنیت و حفاظت سایبری با وجود متدهای نوین فناوری امری سهل و آسان می‌باشد. آنتی ویروس های سازمانی که برای شرکت ها، ادارات، سازمان ها و انواع کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرند، حفظ امنیت در نقاط پایانی را برعهده دارند. اما آنچه که در این میان برای سازمان ها اهمیت می‌یابد، وجود کنسول مدیریتی در این آنتی ویروس ها برخلاف نوع خانگی است. نوع سازمانی آنتی ویروس ها، بوسیله کنسول مدیریتی خود می‌توانند عملکرد کلیه سیستم های یک شرکت یا سازمان را تحت نظارت و کنترل داشته باشند.

با وجود کنسول مدیریتی آنتی ویروس سازمانی، مدیر شبکه یک سازمان قادر خواهد بود به راحتی کامپیوترهای درون شبکه را بررسی و مدیریت نماید. به منظور بروزرسانی این آنتی ویروس ها، آپدیت های جدید هر چند وقت یک بار از طریق اینترنت در کنسول مدیریتی دریافت شده و بصورت اتوماتیک به تمام کلاینت ها اعمال می‌شوند.

کسپرسکی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تامین امنیت سایبری در جهان، سابقه طولانی در تامین امنیت نقطه پایانی سازمان ها داشته و بدلیل دارا بودن تیم تحقیق و توسعه جهانی (GReAT) توانسته جدیدترین بدافزارها را شناسایی کند؛ بنابراین شرکت ها و سازمان ها با خرید آنتی ویروس kaspersky متناسب با گستره شبکه خود می‌توانند امنیت سایبری خود را در برابر انواع تهدیدات پیشرفته و خطرناک تامین کنند. اما سازمان ها بر چه اساسی باید آنتی ویروس کسپرسکی مناسب خود را خریداری کنند؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

خرید آنتی ویروس kaspersky سازمانی، گامی هدفمند در برابر تهدیدات پیشرفته​

نسخه های سازمانی ارائه شده برای خرید آنتی ویروس kaspersky

آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی (Business Antivirus Kaspersky) در سه دسته بندی مختلف براساس وسعت یک شرکت یا سازمان (تعداد کاربران) ارائه می‌شود. این سه دسته بندی با توجه به ویژگی های آنها عبارتند از:

 • شرکت یا سازمان کوچک (Small) با تعداد (1 تا 100 کاربر)
 • شرکت یا سازمان متوسط (Medium) با تعداد (101 تا 999 کاربر)
 • شرکت یا سازمان بزرگ (Enterprise) با تعداد (بیش از 1000 کاربر)
نسخه های سازمانی ارائه شده برای خرید آنتی ویروس kaspersky​

شرکت یا سازمان کوچک (Small)

این دسته از آنتی ویروس سازمانی کسپرسکی، راهکار مقرون به صرفه در حفاظت سطوح سازمانی است که برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک طراحی گردیده است. این نسخه با نیازهای مشاغل کوچک با زمینه فعالیت های مختلف سازگاری داشته و صاحبان این حرفه ها، بدون در نظر گرفتن مهارت‌ها و اطلاعات IT خود، می‌توانند از آن استفاده کنند و بدون زحمت از این کسب و کار محافظت نمایند.

در صورت تمایل به خرید آنتی ویروس kaspersky در دسته Small، نسخه های قابل ارائه بصورت زیر می‌باشد:

 • Kaspersky Small Office Security
 • Kaspersky Endpoint Security Cloud
 • Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus

خرید آنتی ویروس kaspersky نسخه Small Office Security، راه حل پیشنهادی برای کسب و کارهای کوچک تا 50 کاربر می‌باشد. این نسخه با توجه به قابلیت نصب و محیط کاربری بسیار راحت، برای شرکت ها یا سازمان هایی که مسئول شبکه (IT) ندارند، نیز قابل استفاده است. نسخه اسمال آفیس سکیوریتی از سیستم عامل های تحت ویندوزی، اندروید و فایل سرور پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین قادر به تامین امنیت کامپیوتر، سرور، موبایل، داده و درگاه پرداختی خواهد بود.

شرکت یا سازمان متوسط (Medium)

دامنه کاری این دسته از آنتی ویروس کسپرسکی گسترده‌تر بوده و سازمان هایی که تعداد کاربران آنها در محدوده 101 الی 999 نفر قرار دارند را در بر می‌گیرد. اگر تمایل دارید که برای پیشرفت سازمان خود سرمایه‌گذاری کرده و کسب و کار خود را بدون مشکلات سایبری توسعه دهید، آنتی ویروس کسپرسکی در این راه با شما همراه خواهد بود. شما با خرید آنتی ویروس kaspersky نسخه Medium، راه حلی یکپارچه برای کلیه نیازهای امنیتی خود خواهید داشت؛ اما چرا؟!

شرکت کسپرسکی محصولات دسته Medium خود را با امکانات و قابلیت های بسیار متنوع در اختیار کاربران قرار داده است تا اسناد و اطلاعات سازمانی آنها را در برابر هرگونه تهدیدات نوظهور و حملات سایبری، بدافزارهای بدون فایل، هکرها، بدافزارهای ایمیلی، باج‌ افزارها و جاسوس افزارها، با سطح حفاظتی بالا مصون نگه دارد. لیست محصولات دسته Medium عبارتند از:

 • Kaspersky Endpoint Security Cloud
 • Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus
 • Kaspersky Endpoint Security Cloud Pro

این نسخه های کسپرسکی بهترین محصول برای رشد کسب و کارهای متوسط هستند و از دستگاه ها و سیستم عامل های ویندوزی، فایل سرور، MacOS ،iOS، اندروید و حتی مایکروسافت آفیس 365 پشتیبانی و محافظت می‌کنند.

محافظت از کسب و کارها با خرید آنتی ویروس kaspersky

شرکت یا سازمان بزرگ (Enterprise)

سازمان های بزرگ با زیرساخت های پیچیده و فعالیت های وسیع در سطح منطقه ای و جهانی، نیازمند حفاظت اساسی و مطابق با فناوریهای بروز هستند. یکی از مهمترین راه های دستیابی به موفقیت در رسیدن به یک سیستم کاری ایمن، استفاده از نرم‌افزارهای مربوط به حوزه حفاظت و امنیت شبکه یعنی آنتی ویروس ها می‌باشند.

یک محصول مطمئن باید امنیتی قابل اعتماد در سطح نقطه پایانی بوجود آورده و سازمان را از هر نوع آسیب سایبری در امان نگهدارد. تهدیدات پیشرفته و هدفمند و حملاتی از قبیل APT ها، خطرناک ترین نوع حمله برای سازمان ها و کسب و کار های بزرگ به شمار می‌آیند که می‌توانند در مدت هفته ها، ماه ها و حتی سال ها بصورت ناشناخته بمانند، و با فعالیت خود اطلاعات حساس سازمان را جمع آوری کرده و از آن ها جهت افشا و یا تخریب استفاده کنند.

آنتی ویروس های سازمانی کسپرسکی در دسته Enterprise بطور خاصی طراحی شده اند تا بصورت فعال تهدیدات را در بین رفتارهای مشکوک و غیر عادی شناسایی کرده و پیش از رخ دادن آن، عملیات را خنثی کند. همچنین وضعیت و فعالیت های داخل شبکه را بررسی کرده و اطلاعات و شواهد کافی برای شناسایی فعالیت های مشکوک و مخرب جمع آوری می‌کند. این دسته از محصولات کسپرسکی انواع سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس، آندروید و iOS را پشتیبانی می‌کند.

شما برای خرید آنتی ویروس kaspersky نسخه Enterprise می‌توانید لیست محصولات زیر را در نظر داشته باشید:

 • Kaspersky Endpoint Security for Business
 • Kaspersky Embedded Systems Security (ATM and POS)
 • Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum
 • Kaspersky Hybrid Cloud Security
 • Kaspersky Security for Mail Server
 • Kaspersky Security for Storage
 • Kaspersky Security for Internet Gateway
 • Kaspersky Anti Targeted Attack Platform
 • Kaspersky Security for Microsoft Office 365
 • Kaspersky Threat Intelligence
 • Kaspersky Sandbox

سفارش و خرید آنتی ویروس kaspersky سازمانی

شما در ادامه جهت سفارش و خرید آنتی ویروس kaspersky می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید. برای آشنایی بیشتر در مورد هر کدام از محصولات، قابلیت های آن و ارسال کاتالوگ محصول، لطفا درخواست خود را در قسمت توضیحات فرم سفارش ثبت نمایید؛ کارشناسان ما در شرکت ارتباط افزار افق در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. لازم به ذکر است که این شرکت در کنار ارائه آنتی ویروس های سازمانی کسپرسکی، برنامه ضد ویروس ایرانی پادویش را نیز بصورت اورجینال برای سازمان ها و شرکت ها عرضه می‌کند که شما می‌توانید در این لینک انواع نسخه های مربوط به این آنتی ویروس را نیز مشاهده کنید.