لوگوی ارتباط افزار افق
بستن

درباره ما

logo1 1

شرکت ارتباط افزار افق از سال 1390 با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات در قالب شرکت سهامی خاص تاسیس گردید. 

این گروه در بدو شروع، با فعالیت در زمینه ساخت تجهیزات الكترونیكی و مخابراتی وارد عرصه شد و با توجه به نیاز سازمان ها و ارگان های مختلف شركت تصمیم به ارائه سیستم های حفاظتی و برق اضطراری گرفت. پس ازاجرای پروژه های متعدد در زمینه های حفاظت الكترونیكی و برق اضطراری، شركت عهده دار ارائه بخش وسیعی از بازار تجهیزات فوق گردید. از سال 1391 با افتتاح واحد شبكه و انفورماتیك، شركت در تکمیل همكاری خود با ارگان های مختلف ضمن اجرای كلاس های آموزشی در مباحث گوناگون شبكه، اقدام به اجرای پروژه های اتوماسیون اداری نموده است. رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از تکنولوژی های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیاز های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از ” افق ” بهره جسته و از خدمات پس از فروش بی قید و شرط آن بهره مند گردند.

در پناه عنایات حضرت حق، شرکت ارتباط افزار افق به عنوان حلقه اصلی این گروه در سال 1391 به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه و بلافاصله پس از آن موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور در سه رشته گردید.
اکنون “افق” با تشكیل واحد های مستقل مهندسی فروش، فنی و خدمات پس از فروش و اجرای پروژه ها با بهره گیری از كارشناسان مجرب توانسته با حداكثر سرعت، خدمات ایده آلی در زمینه فروش تجهیزات و خدمات فنی به مشتریان ارائه نماید. دپارتمان شبکه و امنیت شبکه، دپارتمان دوربین های مداربسته و ذخیره سازی اطلاعات، دپارتمان تعمیرات سخت افزاری، نگهداری و پشتیبانی، دپارتمان مشاوره، طراحی و نظارت و دپارتمان آموزش دوره های شبکه در شركت، ایده آل ترین راه حل ها، جهت بهره برداری هر چه بیشتر از سیستم های انفورماتیكی را دراختیار مصرف كنندگان قرار می دهد.برنامه ریزی راهبردی، هدف گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت و نیز ارزیابی پیوسته عملکرد، از جایگاه بسیار مهمی در شرکت برخوردار است.

نگاهی به رشد متوسط سالانه و استمرار این رشد، طی سالهای متوالی نشان می دهد که تا کنون هیچ مانعی تاب مقاومت در برابر اراده شرکت برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را نداشته است.
مدیران ارشد ” افق” بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است. این شرکت هم اکنون از همکاری کارشناسان، متخصصان و مهندسین زبده که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه کاری، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی می باشند، بهره می برد.در ابتدای سال 1394 شمسی شركت موفق به ارتقا رتبه در شورای عالی انفورماتیك در چهار رشته گردید و به تنهایی در بالاترین مقام شركت های انفورماتیكی استان از حیث امتیازات جمع آوری شده قرار گرفت.
تیم کاری ما معتقد است که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید. این شرکت با توان تخصصی بالا و بهره‌گیری از سالها تجربه ی انتقال فناوری‌های نوین به داخل کشور، تحقیق، توسعه و انتقال فناوری اطلاعات را از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان فناوری اطلاعات در کشور باشد.