لوگوی ارتباط افزار افق
بستن

فروش آنلاین

نمای تجهیزات شبکه

فروش آنلاین آنتی ویروس خانگی

Padvish Cyber Security Solutions

محصولات خانگی پادویش

پادویش امنیت کامل، فراتر از یک آنتی ویروس معمولی است. قابلیت ضد باج‌گیر و شبکه ابری پادویش، امنیت رایانه خانگی شما را در برابر بدافزارهای جدید تضمین خواهد کرد.

محصولات خانگی پادویش با هدف تامین امنیت سایبری کاربران خانگی طراحی و تولید شده‌است و طیف وسیعی از کاربران را در بر می‌گیرند. اگر به یک آنتی ویروس همه فن حریف نیاز دارید؛ نسخه امنیت کامل پادویش انتخاب بسیار خوبی است و اگر نگران است استفاده بی‌رویه فرزندانتان از گوشی‌های هوشمند هستید، پرنتال کنترل پادویش نگرانی شما را برطرف خواهد کرد. درگاه فروش اینترنتی آنتی ویروس خانگی جهت سهولت در فرآیند خرید آنتی ویروس توسط شرکت ارتباط افزار افق راه اندازی گردیده است و کاربران عزیز می‌توانند به راحتی محصول مدنظر خود را تهیه نمایند.

kaspersky sale img

محصولات خانگی کسپرسکی

کسپرسکی طیف متنوعی از محصولات برای کاربران خانگی را دارد که مطابق نیاز کاربران است. آنتی ویروس قدرتمند که از شما را در برابر باج افزارها محافظت و تجربه فضای مجازی را لذت بخش و امن خواهد کرد.

کسپرسکی در تولید محصولات خانگی خود کاربرانی را هدف گرفته است که نگران امنیت خود در انجام کارهای روزمره خود مانند: خرید اینترنتی، وب‌گردی و سرگرم کردن خود هستند. کسپرسکی با ارائه سه محصول حق انتخاب بیشتری برای کاربران قائل شده و کاربران بنابر نیاز و نگرانی‌های خود، می‌توانند یکی از این سه محصول را خریداری نمائید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده کودکان از چنین ابزارهایی همانند تلفن‌های هوشمند ناگذیر شده‌است، ولی کسپرسکی با ارائه محصولی به نام Safe Kids این نگرانی والدین را برطرف نموده‌است.