لوگوی ارتباط افزار افق
بستن
product icon select

Kaspersky Endpoint Security for Business Select

محافظت و امنیتی که می‌توانید به آن اعتماد کنید

راهکار امنیت نقاط پایانی Kaspersky Endpoint Security for Business Select یک راهکار مقرون به صرفه و قابل اعتماد است که ضمن دارا بودن چندین لایه محافظتی، مدیریت و کنترل یکپارچه  بروی تمام نقاط پایانی را فراهم می‌آورد.

kaspersky business select header

با گسترش کسب و کار دیجیتالی، نیاز به تامین امنیت سایبری و محافظت از تک تک سرورها، سیستم‌های رایانه ای و گوشی‌های هوشمند ناگریز می‌شود. بهره‌گیری از راهکاری که مطابق نیاز و ضرورت‌های سازمان بوده و علاوه بر محافظت، انعطاف پذیری در کنترل و مدیریت داشته باشد، بیش از هر زمانی احساس خواهد شد. راهکارهای امنیت نقاط پایانی که مخصوصا برای سازمان‌‌ها و شرکت‌ها طراحی و تولید می‌شوند، حفظ امنیت نقاط پایانی و در نتیجه امنیت شبکه را بر عهده دارند. از ویژگی‌های بارز این راهکارها می‌توان به وجود کنسول مدیریتی آن‌ها اشاره کرد که توانایی کنترل عملکرد، امکان نظارت و کنترل بروی نقاط پایانی و کاربران را فراهم می‌آورد.

محافظت و کارایی مطمئن

یک محصول مطمئن باید محافظ قابل اطمینانی در تمامی نقاط پایانی به وجود آورد و سازمان بهره بردار را از تهدیدات سایبری در امان نگهدارد. کسپرسکی با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده، محصولی تحت عنوان Kaspersky Endpoint Security for Business Select  جهت پوشش نیاز شرکت‌ها را تولید و ارائه کرده‌است. این محصول با ترکیب چندین لایه تکنولوژی به همراه مدیریت ابری انعطاف پذیری که توسط مدیریت مرکزی اپلیکیشن‌ها، وب و دستگاه‌های جانی از اطلاعات حساس بروی تک تک نقاط پایانی محافظت خواهد کرد.

  • محافظت در برابر جدیدترین تهدیدات امنیتی، از جمله بدافزارهای fileless
  • با افزایش سطح محافظتی نقاط پایانی احتمال قرار گرفتن در معرض حملات سایبری را کاهش می‌دهد.
  • با قابلیت کنترل ابری کاربران را امن و امکان خلاقیت بیشتری در انجام کارها به آن‌ها می‌دهد.
  • با کمترین تاثیر بروی نقاط پایانی از آن‌ها محافظت می‌کند.
  • قابلیت نصب و بهره‌برداری بروی پلتفرم‌های مختلف – ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و IOS
  • مدیریت امنیتی به واسطه کنسول یکپارچه
kesb select

کارایی و محافظت چند لایه

دلیلی وجود ندارد که افزایش امنیت باعث کاهش کارایی شود، محصولات کسپرسکی کمترین تاثیر را بروی کارایی سیستم می‌گذارند. در صورتی که حمله‌ای به وقوع بپیوندد تکنولوژی Remediation Engine کسپرسکی توانایی بازگردانی بیشتر عملیات مخربانه را خواهد داشت تا کاربران بدون وقفه بتوانند به ماموریت خود ادامه دهند.

kesb select2

تکنولوژی محافظت چابک

ارائه امنیت در کلاس جهانی – شامل تشخیص رفتاری پیش از اجرا و یادگیری ماشین – ریسک‌های ناشی از حملات را کاهش می‌دهد و کمک می‌کند تا نقاط پایانی را امن نگهداشت بدون اینکه نیاز به آپدیت‌های مداوم داشته باشد.

image072

کنسول مدیریتی

کنسول مدیریتی ابری، در محل یا هردو؟ تصمیم با شماست. کسپرسکی مدیریت مترکزی از طریق کنسول ابری یا کنسول مدیریتی سنتی مستقر در محل را ارائه می دهد. قوانین امنیتی و مدیریتی را به سادگی و به سرعت با بهره گیری از سناریوهای از پیش تعیین شده اعمال نمایید.

انتخابی هوشمندانه برای امنیت

kesb icon1

محافظتی طراحی شده برای شما

IT برون سپاری شده یا مستقر در محل، فرق نمی کند مقایس پذیری این محصول آزادی عمل کافی به شما میدهد تا تمامی تنظیمات و پیکربندی‌های پیش فرض را تغییر بدهید و راهکار امنیتی خود را مطابق با نیاز و ماموریت سازمان تغییر دهید.

kesb icon2

در هزینه‌ها صرفه جویی کنید

تکنولوژی‌های مختلف امنیت نقاط پایانی که شامل: ارزیابی آسیب پذیری‌ها، محافظت گوشی های هوشمند و سیاست‌های شیوع بدافزار تماما در یک محصول جمع آوری شده است. تنها یک محصول و یک لایسنس تمام چیزی است که برای محافظت از دستگاه کاربرانتان نیاز دارید.

kesb icon3

بهرگیری از نوآوری

کسپرسکی با 900 پتنت ثبت شده یکی از 6 شرکت برتر از دیدگاه Derwent در زمینه ثبت اختراعات می باشد. هسته تمامی تکنولوژی‌های ارائه شده توسط خود کسپرسکی طراحی و تولید می شود تا از کارایی آن از لحاظ امنیتی و محافظتی اطمینان کامل حاصل نمایند.

محصول Kaspersky Security for Business Select یک محصول مقرون به صرفه با لایه‌های امنیتی کافی و مناسب می‌باشد که می‌تواند نیازهای سازمان را پوشش دهد. گرچه لایه‌های امنیتی محصول Kaspersky Security for Business Advanced بیشتر از آن می‌باشد و می‌تواند گزینه حرفه‌ای برای انتخاب باشد. در ادامه تعدادی از ویژگی‌ها و لایه‌های امنیتی نسخه Select قابل مشاهده است:

product icon select

Select

مشاهده محصول
product icon advanced 1

Advanced

مشاهده محصول
Defense for PC, Linux, Mac, Android, iOS
Defense for application and terminal servers
Defense for web gateways and email servers
Mobile Threat Defense
Application, Web & Device Controls for PCs
Behavior Detection, Remediation Engine
Vulnerability Assessment & Exploit Prevention
Environment variable permissions and HIPS
AMSI, Microsoft Active Directory, Syslog, RMM, PSA, EMM integration
Kaspersky Sandbox and Kaspersky EDR Optimum integration
Web, Email threat protections and controls for servers
Adaptive Anomaly Control and Patch Management
Encryption and OS-built-in encryption management
Advanced SIEM integration, OS & third-party software installation
Inbound and outbound content filtering
Anti-spam protection at gateway level
Web traffic security and web controls at gateway level