لوگوی ارتباط افزار افق
بستن
endpont total

Kasperksy Total Security for Business

امنیت نقاط پایانی و حتی فراتر از آن!

راهکار امنیت سایبری Kaspersky Total Security for Business نه تنها از نقاط پایانی سازمان محافظت می‌کند، بلکه دارای قابلیت‌هایی است که توانایی جلوگیری از تهدیدات پیش از رسیدن به نقاط پایانی را دارد. بدین ترتیب این محصول، یک گام فراتر از آنتی ویروس است.

Kaspersky Total Security for Business

تکنولوژی نیروی متحول کننده‌ و تعیین کننده‌ای برای کسب و کارهاست. اما همین تکنولوژی، کسب و کارها و سازمان ها را در خطر تهدیدات از سوی مجرمان سایبری قرار می‌دهد. به همین دلیل نیاز است که همیشه یک قدم جلوتر از مجرمان سایبری حرکت کنیم و راهکارهای مناسبی جهت حفاظت از منابع حیاتی سازمان انتخاب کنیم. راهکاری که ضمن اطمینان پذیر بودن، انعطاف پذیری لازم را داشته باشد و خللی در اجرای ماموریت‌‌های سازمان وارد نکند و نهایت محافظت را از اطلاعات حیاتی تامین کند. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در چنین راهکاری ضروری به نظر می‌رسد، وجود لایه امنیتی برای پایش ایمیل‌ها می‌باشد. از آنجایی که بیشتر حملات با استفاده از فیشینگ و مهندسی اجتماعی انجام می‌گیرد، وجود چنین مؤلفه امنیتی بسیار کاربردی خواهد بود.

راهکاری جامع و بی‌نقص

محصول Kaspersky Total Security for Business محافظت از نقاط پایانی و شبکه سازمان را گسترش می‌دهد. این محصول تمامی ویژگی‌های Kaspersky Endpoint Security Business Advanced را به دوش می‌کشد و علاوه بر آن امنیت سرور‌های ایمیل و گیت‌وی های اینترنت را نیز تامین می‌کند. این محصول با وسعت بخشیدن به نقاط تحت حفاظت سازمان، امنیتی بیش از پیش، از ایمیل‌ ها و ترافیک شبکه تا تک تک فایل‌های ذخیره شده بروی نقاط پایانی را به ارمغان می‌آورد.

  • ساده سازی مدیریت امنیت با کنسول یکپارچه
  • توانایی محافظت در برابر آخرین تهدیدات سایبری
  • جلوگیری از هرزنامه ها
  • محافظت از ایمیل و وب در سطح گیت‌وی
  • کاهش سطح نفوذ پذیری سایبری سازمان با محافظت همه جانبه از نقاط پایانی
  • رمزگذاری اطلاعات حساس از دست رفتن آنها محافظت می‌کند
  • آسیب پذیری‌ها را از بین می‌برد و نقطه ورودی حملات را بلاک می‌کند.
kesb total

کارایی و انعطاف پذیری در مدیریت

وب فیلترینگ و ایمیل فیلترینگ را در سطح نقاط پایانی یا گیت‌وی پیکربندی کنید و تمامی آن‌ها را از طریق یک کنسول مدیریتی یکپارچه مدیریت نمائید.

kesb total2

محافظت از اطلاعات حساس

اطلاعات عظیم سازمانی یا شخصی که در ایمیل یا سرورها ذخیره شده است نیاز به محافظت دارند. کسپرسکی از تمامی این اطلاعات محفاظت خواهد کرد و از با بلاک کردن بدافزارها در مراحل ابتدایی از گسترش آنها در شبکه جلوگیری کند.

image128

به روزرسانی یکپارچه

هیچگاه به روز نگاه داشتن سیستم ها به این سادگی نبوده است. حتی وقتی در حال به روزرسانی نسخه‌‌های ویندوز هستید محافظت به طور دائم فعال است و این یعنی مقیاس پذیری آسان حتی در محیط های پیچیده فناوری ممکن است.

kesb total4

موتورهای هوشمند

محافظت انطباقی کسپرسکی توانایی شناسایی تهدیدات بیشتری را دارد بدین گونه که با نظارت فعالانه بر رفتارهای مشکوک رخداده بروی نقاط پایانی و ایجاد همبستگی در بین لایه‌های امنیتی شناسایی و محفاظت همه جانبه‌ای را فراهم می‌آورد. همچنین محافظت از ترافیک HTTP(S) و FTP که بروی نقاط پایانی و سرور‌ها رد و بدل می‌شود نیز از ویژگی‌های آن است.

ransomware threat kaspersky

تهدیدات باج افزاری

باج افزارها تهدیدات نسبتا جدیدی هستند که کسب و کارهای سراسر دنیا با آن درگیر هستند و روزانه شمار قربانیان آن نیز بیشتر می‌شود. دست کم گرفتن تهدیدات باج افزاری خسارات جبران ناپذیری به کسب و کارها وارد می کند و اگر راهکار مناسبی در برابر آن اتخاذ نگردد، خسارت جبران ناپذیر نیز خواهد بود چرا که فایل‌های عظیم و حساسی در معرض خطر هستند. Kaspersky Total Security for Business با توجه به گستردگی در محفاظت و لایه‌های متعدد آن کارایی بسیار خوبی در جلوگیری از این قبیل تهدیدات خواهد داشت. با توجه به اینکه اکثریت حملات باج افزاری با استفاده از فیشینگ انجام می‌گیرد، قابلیت محفاظ از ایمیل و جلوگیری از فیشینگ در کنار موتور هوشمند Remediation و سایر لایه‌های محافظتی تعیبه شده، محافظت و امنیت بسیار بالایی در سطح جهانی را برای سازمان شما در برابر باج افزاران به ارمغان خواهد آورد.

انتخابی هوشمندانه برای محافظت

kesb icon7

پیچیدگی کمتر

تمامی تکنولوژی‌های محافظتی کسپرسکی به صورت یکپارچه طراحی شده‌اند و تحت یک agent کار می کنند. بدین ترتیب زیرساخت فناوری شما به چندین محصول و وظایف وقت گیر و طاقت فرسا برای مدریت امنیت سازمان نیاز نخواهد داشت و همه چیر به صورت یکپارچه و از یکجا مدیریت خواهد شد.

kesb icon1

محافظت چند لایه با کارایی بالا

با بهره گیری از راهکارهای کسپرسکی، پایین آمدن کارایی و کندی نقاط پایانی بهانه خوبی نخواهد بود؛ چراکه کسپرسکی کمترین تاثیر منفی را در کارکرد سیستم‌ها دارد و حتی کاربران متوجه نصب بودن یک راهکار فوق العاده بروی سیستم‌شان نخواهند شد.

kesb icon8

کاهش ریسک‌ها با پیشگیری از تهدیدات

با فعال کردن محافظت ایمیل و وب در سطح گیت‌وی، تهدیدات را حتی پیش از آنکه به نقاط پایانی برسند مهار کنید. و بدین ترتیب بخش عظیمی از تهدیدات را از اطلاعات حیاتی سریعا در امان نگه دارید.

kesb icon12

افزایش محافظت با مدیریت کمتر

با بهره گیری از ارزیابی آسیب پذیری‌ها و سیستم مدیریت وصله‌ها، سریع جدیدترین پچ‌های امنیتی را اعمال کنید و شبکه خود را از هر نوع آسیب پذیری شناخته شده در امان نگه دارید.

Kaspersky Total Security for Business

محصول Kaspersky Total Security for Business یک راهکار امنیتی و حتی فراتر از آن است. کسپرسکی در این محصول راهکارهای جدیدی ارائه کرده که علاوه بر تامین امنیت نقاط پایانی با استفاده از محافظت از ایمیل و وب در سطح Gateway بتواند از تهدیداتی در این بستر، امنیت سازمان‌ها را تهدید می‌کند پیش از رسیدن به نقاط پایانی آنها را دفع نماید. این محصول تمامی ویژگی‌های Kaspersky Security for Business Advanced  را دارد و علاوه بر موارد ذکر شده، تمامی پیکربندی‌ها و عملیات نظارتی و مدیریتی به صورت یکپارچه از طریق یک کنسول مدیریتی انجام می‌شود. در ادامه می‌توانید مقایسه بین این دو محصول را مشاهده نمائید:

product icon advanced 1

Advanced

مشاهده محصول
endpont total

Total

مشاهده محصول
Defense for PC, Linux, Mac, Android, iOS
Defense for application and terminal servers
Defense for web gateways and email servers
Mobile Threat Defense
Application, Web & Device Controls for PCs
Behavior Detection, Remediation Engine
Vulnerability Assessment & Exploit Prevention
Environment variable permissions and HIPS
AMSI, Microsoft Active Directory, Syslog, RMM, PSA, EMM integration
Kaspersky Sandbox and Kaspersky EDR Optimum integration
Web, Email threat protections and controls for servers
Adaptive Anomaly Control and Patch Management
Encryption and OS-built-in encryption management
Advanced SIEM integration, OS & third-party software installation
Inbound and outbound content filtering
Anti-spam protection at gateway level
Web traffic security and web controls at gateway level