لوگوی ارتباط افزار افق
بستن

Kaspersky EDR Expert

هر آنچه یک تیم امنیت سایبری به آن نیاز دارد

محصول Kaspersky EDR Expert یک راهکار امنیتی پیشرفته و حرفه‌ای است که با ارائه ابزارهایی نه تنها فرآیند شکار تهدیدات و واکنش سریع به آن‌ها را فراهم می‌آورد؛ بلکه با ارائه اطلاعات مفید و بیشتر به تیم امنیت سایبری در جلوگیری از حملات مشابه کمک خواهد کرد.

Kaspersku EDR Expert

حملات سایبری روز به روز در حال پیشرفته‌تر و پیچیده‌تر شدن هستن که توانایی عبور از راهکارهای امنیتی فعلی را نیز دارند. Kapsersky EDR Expert  نظارت پیشرفته‌ای را بروی تمامی نقاط پایانی مستقر در سازمان ارائه می‌کند. این محصول با ارائه محافظت قوی، روتین‌های خودکار EDR توانایی شکار تهدیدات با سرعت هرچه تمام‌تر را برای تیم امنیت سایبری فراهم می‌آورد. این فرآیند با اولویت بندی، بررسی و در نهایت با منهدم کردن تهدیدات پیچیده‌ APT انجام می‌شود که با ابزارهای ارائه شده توسط Kaspersky EDR Expert بسایر سریع‌تر و دقیق‌تر انجام خواهد گرفت. ایجنت استفاده شده توسط این محصول توانایی مدریت توسط کنسول مدیریت ابری و درون سازمانی در سناریوهای شبکه ایزوله را دارد، که به معنای بهره برداری از هوش تهدیدات مرکزی و شناسایی‌های شخصی سازی شده درون سازمانی را ارائه می‌دهد.

Kaspersky EDR Expert

محفاظت توسعه یافته

محصول Kaspersky EDR Expert  بر پایه راهکار امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business توسعه داده شده‌است. این محصول بیشتر هشدارها به صورت خودکار مدیریت می‌کند تا  متخصص آنالیز تهدیدات می‌توانند بروی وظایف خود که نیازمند توجه بیشتری است تمرکز نمایند.

امنیت چند-سکویی انطباقی

تکنولوژی منحصر به فردی که رفتارهای غیرعادی و مشکوک را تشخیص می‌دهد، به صورت خودکار بسیاری از تهدیدات را شناسایی و اصلاح می‌کند که شامل تهدیدات اکسپلویت و بدون فایل نیز میشود.

با باج افزارها خداحافظی کنید

هر باج افزارهای که به شما حمله می‌کند، توسط موتورهوشمندی که در دهه گذشته بیش از 7 میلیون حمله را شناسایی و اثرات آن را معکوس کرده است روبرو خواهد شد. این تکنولوژی با محافظتی پیشرفته از شما در برابر باج افزارها محافظت خواهد کرد.

کارایی فوق العاده

کاربران این محصول از عملکرد و کارایی بسیار خوب این محصول در جلوگیری از تهدیدات و اکسپلویت‌های جدید، خبر می‌دهند.

endpoint detection response edr 3 v2

شناسایی پیشرفته

حملات پیچیده و توسعه یافته که با کدهای مخرب ناشناخته انجام می‌شوند، حساب‌های کاربری لو رفته، متدهای بدون فایل، برنامه‌های مجاز و اقدامات غیر قابل پیش‌بینی، همگی نیازمندی یک رویکرد چند سطحی برای شناسایی با فناروی‌های پیشرفته هستند.
  • شناسایی بر اساس IoC
  • آنالیز حملات IoA برای اساس MITRE ATT&CK
  • هوش تهدیدات خودکار – Kaspersky (Private) Security Network
  • اجرای جستجوهای با فرمت YARA
  • آنالیز فایل‌های مشکوک در سندباکس
  • یادگیری ماشین ابری برای فایل‌های اندرویدی
  • اعتبار سنجی امضاء‌های الکترونیکی
endpoint detection response edr 1 v2

کشف تهدیدات و فارنزیک

Kaspersky EDR Expert  به طور مداوم تمامی وقایع و گزاراشات را جمع آوری و به کنسول مرکزی ارسال می‌کند، تا در زمان وقوع حمله و یا آنالیز حملات انجام شده اطلاعات مرتبط به راحتی در دسترس باشد. این اطلاعات در حملاتی که نقاط پایانی هک شده توسط مهاجان از دسترس خارج شده و یا اطلاعات آن رمز شده‌است بسیار کاربردی است.

این راهکار به تیم امنیت سایبری شما اجازه بررسی وقایع امنیتی را می‌دهد همچنین با دسترسی به پرتال هوش تهدیدات کسپرسکی از اطلاعات غنی حملات که با پایگاه دانش MITRE ATT&CK منطبق است، بهره برداری کنند. این پایگاه دانش باعث می‌شود در خصوص حملاتی که تاکنون با آن مواجه نشده‌اید نیز اطلاعات مفیدی کسب نمائید. تهدیدات را کشف کنید قبل از اینکه مشکلی پیش بیایید.

endpoint detection response edr 2 v2

واکنش دقیق به وقایع

مهار تهدیدات به دقیق و با سرعت بالا انجام می‌شود. تصمیم گیری در خصوص وقایع در زیر ساخت توزیع شده به توسط عملیات خودکار و یا مدیریت متمرکز انجام می‌شود که به ساده سازی عملیات تیم امنیتی شما کمک رسانی می‌کند. بستگی به موقعیت همیشه می‌تواند بین واکنش‌های خودکار و هدایت شده یکی را انتخاب کنید.

متخصصین امنیت سایبری به ابزارهایی مجهز شده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد تنها با یک کلیک در برابر وقایع و تهدیدات واکنش نشان دهند. این ویژگی باعث کاهش وظایف روتینی که تیم امنیتی روزانه باید آنها سروکار داشته باشند می‌شود.

endpoint detection response edr 4

Kaspersky EDR Expert چگونه کار می‌کند؟

how kaspersky edr expert works

اطلاعات از روی ایستگاه‌های کاری و نقاط پایانی از قبیل سرور، رایانه‌های شخصی و لپ تاپ‌ها جمع آوری می‌شود. این اطلاعات شامل احکام، آبجکت‌ها و سایر اطلاعاتی می‌باشد که در یک فضای ذخیره سازی نگه‌داری شده و برای سایر عملیات به طور مکرر به آن‌ها مراجعه خواهد شد. این اطلاعات برای مانیتورینگ و نمایش بصری داده‌ها استفاده می‌شود به طوری که وضعیت امنیت سایبری سازمان به شکل یک تصویر بزرگ و یک جا قابل مشاهده گردد.

همین اطلاعات و داده نمایی است که به تیم سایبری و SOC امکان شکار تهدیدات و اجرای اسکن‌ بر اساس IoC و IoA را می‌دهد البته نباید از موتور شناسایی پیشرفته و خودکار کسپرسکی غافل شویم. با انجام فارنزیک و بررسی سایر ابعاد و عملیات فرعی که ممکن است  در گذشته رخ داده  و بهره گیری از هوش تهدیدات جهانی و داده‌های MITRE ATT&CK است که در نهایت تیم امنیت سایبری می‌تواند به وقایع و تهدیدات با قطعیت و به سرعت هر چه تمام تر واکنش مناسب را نشان دهد. این محول