لوگوی ارتباط افزار افق
بستن
product icon advanced 1

Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced

کارایی بهتر و امنیت بیشتر در تمامی نقاط پایانی

محافظت از اطلاعات حساس سازمانی در برابر رمزشدن و سرقت و همچنین کاهش سطح نفوذ پذیری شبکه، به نظر می‌رسد به چندین محصول نیاز دارید! محصول Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced نه تنها از شما در برابر باج افزارها محافظت خواهد کرد بلکه با ابزارهای کنترلی بیشتر امنیت بیشتری به ارمغان می‌آورد.

advanced header

سازمان شما دارای اطلاعات حساسی می‌باشد که بایستی از آنها محافظت کرد. اطلاعات حساس شما بروی نقاط پایانی ذخیره می‌شود به همین دلیل است که محفاظت از امنیت نقاط پایانی به امر غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده‌است. لایه‌های امنیتی توانایی شناسایی تهدیدات پیشرفته دارد و سرور مدیریتی لایه‌های امنیتی با کارایی بالایی را به وسیله کنترل وب، اپلیکیشن و ابزارهای جانبی بروی نقاط پایانی اعمال می‌کند و در نتیجه از سزقت اطلاعات حساس سازمانی جلوگیری کند. چنین مؤلفه‌های امنیتی در نهایت باعث کاهش سطح نفوذ پذیری سازمان خواهد شد که به کمک ابزار مدیریت وصله‌های امنیتی جعبه ابزار تامین امنیت سایبری سازمان کاملتر نیز خواهد شد.

تکنولوژی‌های بیشتر محافظتی

کسپرسکی در محصول Endpoint Security for Business Advanced علاوه بر تمامی ویژگی‌های برادر کوچکتر خود یعنی Select دارای تکنولوژی‌های پیشرفته بیشتری می‌باشد که محافظت بیشتری برای سازمان شما فراهم خواهد آورد. محافظت در برابر تهدیدات وب و ایمیل از تهدیدات ناشی از فیشینگ و مهندسی اجتماعی جلوگیری خواهد کرد و قابلیت مدیریت وصله‌های امنیتی سیستم عامل نیز وجود دارد.

  • توانایی شناسایی و وصله کردن آسیب پذیری‌‌ها برای کاهش سطح نفوذ پذیری
  • صرفه جویی در زمان با خودکار کردن فرآیندهای گسترش نرم افزار
  • خطوط ساده مدیریت مرکزی ابری و یا تحت وب
  • رمزگذاری داده‌ها برای جلوگیری خسارت ناشی از افشای اطلاعات و یا در دستگاه‌های گم شده
image096

کنترل نقاط پایانی پیشرفته

شناسایی آسیب پذیری‌ها و اعمال آخرین وصله‌های امنیتی برای بستن نقاط ورودی حملات و کاهش سطح نفوذ پذیری سازمان و همچنین امکان کنترل تمامی اپلیکیشن‌ها بروی نقاط پایانی وجود دارد. این محصول با همراهی وب کنترل و دیوایس کنترل پیشرفته که تحت کنسول مدیریتی، مدیریت می‌شوند به محصول کاملی تبدیل می‌شود.

kesb advanced

امنیت انطباقی برای همه

قابلیت کشف و پاسخ که توانایی شناسایی رفتارهای مشکوک را دارد و به صورت خودکار امکان شناسایی و ترمیم حملات باج افزاری و تهدیدات بدون فایلی که رفتار اسکریپت‌‌های عادی پاورشل را تقلید می‌کنند را دارد.

kesb advanced2

امنیت بیشتر برای سرور و داده

نسخه‌هایی که مخصوصا برای سرورهای لینوکسی و ویندوزی توسعه داده شده‌‌اند. قابلیت‌‌های رمزگذاری بعلاوه فایروال سیستمی از سازمان و اطلاعات مشتریان محافظت میکند و به شما کمک می کند تا به اهدافتان برسید.

kesb advanced3

مدیریت ساده سیستم‌ها

خودکار کردن فرآیندهای نرم افزاری شامل: ایجاد، ذخیره و تکثیر system image ها که باعث صرفه جویی در آپدیت‌های نرم افزاری می‌شود.

kesb advanced4

شفافیت

شرکت کسپرسکی در ارائه بالاترین سطح شفافیت، حاکیت داده‌‌ها و بی طرفی پیشتاز است. هسته پردازش‌های کسپرسکی در یک مکان جغرافیایی بی طرف یعنی در سوئیس انجام می‌شود که شرکای آنها در هر لحظه امکان مشاهده کدهای منبع را دارند.

تکنولوژی‌های هوشمند برای امنیت

kesb icon11

سازگاری با تهدیدات جدید

کسپرسکی سابقه بسیار خوبی در شناسایی تهدیدات جدید دارد. زیر ساخت فناوری شما چه مسقتر در سازمان باشد و چه برون سپاری شده باشد، کسپرسکی خود را با آن وفق خواهد داد تا در برابر تهدیدات جدید محافظت کند.

kesb icon2 1

به صرفه بودن

از آنجایی که کسپرسکی چندین تکنولوژی امنیتی را در یک محصول ارائه می‌دهد، تنها نیاز به تهیه یک محصول امنیت نقاط پایانی خواهید داشت و نیازی به تشکل تیم امنیت سایبری نخواهد بود.

kesb icon1 1

کارایی و محافظت مطمئن

امنیت نباید کارایی و سرعت شما را پایین بیاورد. تکنولوژی منحصر به فرد ابری برای نقاط پایانی و global threat intelligence محافظت پر قدرتی را با کمترین تاثیر بروی منابع سیستمی به ارمغان می‌آورد.

kesb icon5

مدیریت انعطاف پذیر

معماری نقش محور کسپرسکی امکان تفکیک وظایف در سطح تیم را فراهم می‌آورد. کنسول مدیریتی می‌تواند به طریقی پیکربندی شود تا هر ادمین و اطلاعات و ابزارهایی که نیاز دارد دسترسی داشته باشد.

kesb icon12

زمان کمتری برای مدیریت صرف کنید

کنسول SaaS پیشرفته باعث می‌شود تیم شما بروی وظایف مهمترین تمرکز کنند و با وظایف نگهداری کنسول‌های مستقر در محل مشغول نشوند.

محصول Kaspersky Security for Business Advanced یک محصول تمام و کمال است که ویژگی‌های کنترلی و محافظتی بیشتری نسبت به Select دارد. ویژگی‌های این محصول در کاهش سطح نفوذپذیری سازمان با اعمال قوانین کنترل کننده و محدودکننده نقش بسزایی دارد. همچنین با توجه به مجهز بودن این محصول به قابلیت مدیریت وصله‌های امنیتی هیچ آسیب پذیری‌ها بدون راهکار باقی نخواهد ماند. در ادامه تعدادی از ویژگی‌ها و لایه‌های امنیتی نسخه Advanced قابل مشاهده‌است:

product icon select

Select

مشاهده محصول
product icon advanced 1

Advanced

مشاهده محصول
Defense for PC, Linux, Mac, Android, iOS
Defense for application and terminal servers
Defense for web gateways and email servers
Mobile Threat Defense
Application, Web & Device Controls for PCs
Behavior Detection, Remediation Engine
Vulnerability Assessment & Exploit Prevention
Environment variable permissions and HIPS
AMSI, Microsoft Active Directory, Syslog, RMM, PSA, EMM integration
Kaspersky Sandbox and Kaspersky EDR Optimum integration
Web, Email threat protections and controls for servers
Adaptive Anomaly Control and Patch Management
Encryption and OS-built-in encryption management
Advanced SIEM integration, OS & third-party software installation
Inbound and outbound content filtering
Anti-spam protection at gateway level
Web traffic security and web controls at gateway level