لوگوی ارتباط افزار افق
بستن

Kaspersky Endpoint Security Cloud

kaspersky endpoint security cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud

تکنولوژی پیشرفته و به‌روز در برابر تهدیدات سایبری

محصول Kaspersky Endpoint Security Cloud یک راهکار امنیتی قدرتمند و بسیار انعطاف پذیر است که با بهره گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و ابزارهای مدیریتی متمرکز محافظت را در تمام نقاط پایانی در بالاترین سطح ممکن به ارمغان می‌آورد.

kaspersky endpoint security cloud header

یک راهکار امنیتی علاوه بر تکنولوژی‌های محافظتی و کنترلی، باید مطابق با نیاز سازمان باشد و علاوه بر مدیریت یکپارچه و آسان قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. ممکن است تمامی دستگاه‌های شما مستقر در سازمان نباشند و دائم در حال جابجایی باشند که در این صورت تامین امنیت آن می‌تواند چالش برانگیز باشد، در چنین سناریوهایی راهکارهای امنیتی مبتنی بر ابر یا (Cloud) می‌توانند این نگرانی ها را برطرف نمایند. نظارت دائم بر دستگاه‌های مستقر در سازمان و دیوایس‌های قابل حمل کاملا مشابه هم خواهند بود و فاصله فیزیکی تاثیر منفی بر امنیت سازمان نخواهد داشت.

Kaspersky Endpoint Security Cloud

کسپرسکی با ارائه راهکارهای ابری مدرن تحت عنوان Kaspersky Endpoint Security Cloud، راهکاری کاربردی با کاربری ساده و به‌روزترین حفاظت را در برابر تهدیدات ارائه می‌کند؛ به قابلیت‌های بسیار مدرن و پیشرفته‌ای نیز مجهز شده است. کسپرسکی رسالت خود را تنها محدود به تولید محصولات امنیت سایبری نمی‌داند و با ارائه مستندات و آموزش‌های به روز در حوزه امنیت سایبری سعی در ارتقاء دانش کارشناسان امنیت سایبری در وقوع حوادث دارد. در همین راستا کسپرسکی در نسخه Pro این محصول امکان بهره‌مندی از مستندات آموزشی را نیز فراهم نموده است. محصول Endpoint Secuirty Cloud کسپرسکی دارای دو نسخه دیگر به نام‌های Plus و Pro نیز می‌باشد، که دارای لایه‌های امنیتی و سرویس‌های مضاعف است. این محصولات برای مقیاس سازمانی کوچک تا متوسط مناسب می‌باشد و با کنسول مدیریتی ابری که توسط شرکت کسپرسکی ارائه می‌گردد نظارت و مدیریت آسانی دارد.

ضدبدافزار مقرون به صرفه: Endpoint Security Cloud راهکار ضد بدافزار و امنیتی برای نقاط پایانی است که از تمامی دستگاه‌های کسب و کار شما محافظت خواهد کرد.

پردازش ابری محافظت شده: Endpoint Security Cloud Plus نگرانی‌های شما در خصوص بهره‌برداری از سرویس‌های ابری را برطرف خواهد کرد. با قابلیت Cloud Discovery  و Cloud Blocking بروی سرویس‌های ابری مورد استفاده نظارت کنید و از افشای اطلاعات حساس در فضای ابری جلوگیری کنید.

امنیت نقاط پایانی در کلاس حرفه‌ای: Endpoint Security Cloud Pro یک محصول پریمیوم برای کسب و کارهایی است که نیاز به امنیت بسیار بالایی در برابر تهدیدات سایبری دارند. تکنولوژی پیشرفته EDR کسپرسکی در این محصول تمامی وقایع مشکوک نقاط پایانی را مانیتور کرده و به صورت آنی هرگونه تهدید و یا لو رفت اطلاعات را بلاک و از ادامه پیشروی تهدید جلوگیری می‌کند.

با چالش‌های جدید روبرو شوید

دنیای فناوری اطلاعات دائما با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شود، از بدافزارهای جدید و آسیب پذیری های روز صفر تا خطاهای نیروی انسانی. کسپرسکی به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر مدیریت و وصله کردن آسیب پذیری‌ها و شناسایی و پاکسازی بدافزارها، تا حد بسیار زیادی نیز از خطاهای انسانی جلوگیری به عمل آورد. عمده خطاهای انسانی مربوط به ایمیل‌های فیشینگ و دیوایس‌های آلوده سخت افزاری می‌باشند.

امنیت در تمامی نقاط پایانی
تکنولوژی‌های به روز محافظتی با تمامی بدافزارها، ویروس‌ها، اسب های تروجان و باج‌افزارها مبارزه می‌کند.
دورکاری امن
داده‌ها و اطلاعات کسب و کار خود رو تحت کنترل بگیرید مهم نیست که کارمندانتان از کجا کار میکنند.
فرآیندهای استوار
این محصول محافظت در جریان کار سرویس‌های مختلف همچون ایمیل، اشتراک گذاری فایل و چت را تضمین میکند.
صرفه جویی در بودجه
برای راهکارهای امنیت سایبری نه نیاز به بودجه‌های سنگین خواهید داشت و نه به توانایی‌های بسیار تخصصی.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

تمام چیزی که برای امنیت نیاز دارید

Cutting edge security tools

مدرن ترین ابزارهای حفاطتی

ضد باج افزار: موتور Remediation کسپرسکی از سیستم شما در برابر باج افزار ها و رمز کننده‌ها محافظت می کند و با زیر نظر گرفتن عملیات مشکوک انجام شده توسط بدافزار، عملیات انجام شده توسط آن را به عقب باز میگرداند.
محافظ ایمیل، وب و فایل: دادهای خود را عاری از هرگونه تهدید و بدافزاری نگهدارید.

Cloud control

کنترل ابری

اکتشاف ابری: منابع ابری همچون شبکه های اجتماعی و پلتفرم‌های چت را آشکار و محدود میکند.
مسدودیت ابری: امکان مسدود سازی استفاده از سرویس های ابری به راحتی ممکن است.

Corporate device and business data control

کنترل داده

دیوایس و وب کنترل: کنترل کامل بروی وبسایتهایی که کاربران بازدید میکنند داشته باشید و با اعمال محدودیت بروی دستگاه‌های جانبی و شبکه های وای فای از خطاهای انسانی جلوگیری کنید.
اکتشاف داده: داده‌ های ذخیره شده بروی فضای ابری را آنالیز کرده و در جلوگیری از نشت داده کمک میکند.
Microsoft Office 365: محافظت جامع برای تمامی اپلیکیشن‌های office 365

Endpoint Detection & Response

امکانات پیشرفته

مرکز کشف و پاسخ: تهدیدات پیشرفته و پیچیده را شناسایی و خنثی کنید.
IOC Scan: اسکن‌های سفارشی پیچیده برای شناسایی تهدیدات احتمالی در زیر ساخت سازمان اجرا کنید.
مدیریت وصله‌ها: تمامی دستگاه‌های مستقر در محل و دورکار خود را به جدیدترین وصله های امنیتی مجهز کیند.

features cloud 5 new q75

مستندات آموزشی امنیت سایبری

از آموزش هایی تخصصی که توسط تیم سایبری کسپرسکی ارائه می گردد بهره برداری نمایند تا در خصوص جدیدترین تهدیدات و ریسک‌های امنیتی آگاهی پیدا نموده و آمادگی مقابله با تهدیدات جدید را داشته باشید.

cloud

Kaspersky

Endpoint Security Cloud

cloud

Kaspersky

Endpoint Security Cloud Plus

cloud

Kaspersky

Endpoint Security Cloud Pro

Number of protected devicesdesktop or file server newx5 mobile new x10desktop or file server newx5 mobile new x10desktop or file server newx5 mobile new x10
Additional servicesNo add-ons providedMicrosoft Office 365 Protection × 8Microsoft Office 365 Protection × 8
Cybersecurity training
Ransomware protection
Automatic safe-state reversion...
Malware prevention
Host intrusion prevention
Adaptive anomaly control......
Firewall
Network attack blocker......
Cloud Discovery
Cloud Blocking...
Microsoft Office 365 Security...
Encryption and patch management...
Web & device control...
Remote wipe......
Application control......
Root Cause Analysis......
Endpoint Detection and Response......
IoC Scan......
Cybersecurity Trainings......

سوالات متداول

برای مدیریت این راهکار امنیتی فقط به یک مرورگر اینترنت احتیاج داردید. نیازمندی‌های سخت افزاری برای کامپیوتر و موبایل به شرح زیر است:
کامپیوتر: پردازنده تک هسته ای 1Ghz – 1 گیگ بایت حافظه رم برای سیستم عامل‌های 32 بیت و 2 گیگ بایت رم برای سیستم عامل‌های 64 بیت
اندروید: حداقل اندروید 5 – پردازنده‌های x86, x86-64, Arm5, Arm6, Arm7, or Arm8
اپل: iOS 10–16 or iPadOS 13–15

بله. در واقع یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی این محصول محافظت از اسمارت فون‌های اندرویدی و اپل می‌باشد و با توجه به ماهیت ابری بودن این راهکار همیشه و همه جا حداکثر محافظت را از دستگاه‌های موبایل خواهد داشت.

نسخه pro از این محصول یعنی Kaspersky Endpoint Security Cloud Pro دارای قابلیت‌های Endpoint Detection and Response می‌باشد. این نسخه نیاز به پیاده سازی هیچ سرور یا تجهیزات دیگری در سازمان ندارد و خواهید توانست از طریق کنسول مدیریتی ابری به صورت آنی از نسبت به کشف تهدیدات ناشناخته و واکنش به آن‌ها اقدام نمائید.