لوگوی ارتباط افزار افق
بستن
product icon ksos

Kaspersky Small Office Security

محافظت از کسب و کار خود را همین حالا شروع کنید!

راهکار امنیت نقاط پایانی Kaspersky Small Office Security یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسب و کارهای کوچک است. امکانات جالب و کاربردی و لایه‌های محافظتی قوی، آن را به انتخاب مقرون به صرفه‌ای تبدیل می‌کند.

kaspersky small office security

اگر صاحب یک شرکت هستید و فکر می کنید کوچکتر از آن هستید که مورد حملات سایبری قرار بگیرید؛ سخت در اشتباه هستید! در واقع تقریبا نیمی از شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک در معرض تهدیدات سایبری هستند که و هیچ راهکار امنیت سایبری ندارند که این یعنی یک لقمه راحت و آماده برای هکرها. در سال 2023 به طور روزانه بیش از 2000 حمله سایبری در سرتاسر دنیا انجام شده و میلیاردها رکورد، اطلاعات سازمان‌ها و شرکت‌ها لو رفته است که از این آمار 43% مربوط به شرکت‌های کوچک می‌باشد. لذا انتخاب راهکاری متناسب جهت محافظت از منابع حیاتی سازمان بیش از پیش لازم و ضرروی است.

شرکت امنیت سایبری کسپرسکی با ارائه محصولی به نام Kaspersky Small Office درصدد است تا امنیت سایبری را بیش از قبل در بین کسب و کارهای کوچک گسترش دهد و با ارائه راهکارهای جذاب توانسته این امر را سهولت بخشد. این محصول راهکار امنیتی جامع برای محافظت در برابر بدافزارها، حریم خصوصی، مدیریت پسوردها و ارتباط امن VPN ارائه می‌دهد. همچنین تنوع دستگاه‌های پشتیبانی شده توسط این محصول نیز بسیار جالب است و علاوه بر اینکه امکان استفاده از آن بروی رایانه‌های شخصی وجود دارد امکان محافظت از تلفن‌های هوشمند و سرورها را تنها با تهیه یک لایسنس نیز دارد.

کسپرسکی در این محصول تمام توانش را به کار برده تا محصولی ساده، کاربردی و مقرون به صرفه را عرضه کند به طوری که به نقل و قول از شعار خود “نصب کن و فراموش کن” نیازی به مدیریت دستگاه‌های تحت محافظت نیست و تمامی دستگاه‌های مورد استفاده در بهترین حالت کارایی و محافظت آماده بهره برداری می‌باشند.

تمام آنچه نیاز دارید در یک محصول جمع آوری شده‌است

از کسب و کار خود در تمامی دستگاه‌ها محافظت کنید
• محافظت از رایانه‌های شخصی ویندوزی، مک اپل و اسمارت فون‌های اندرویدی
• به سادگی فرستادن یک ایمیل به کاربران
از سرورهای خود نیز محافظت کنید
• محفاظت از حساس ترین اطلاعات شرکت شما راحتتر از این نخواهد بود
• در برابر کیلاگرها، باج افزار، تروجان‌ها و سایر بدافزارها از سرور خود محافظت کنید
اینجا کلیک کنید
از امکانات اضافه نیز بهره مند شوید
• مدیریت پسوردهای شخصی با استفاده از Kaspersky Password Manager بسیار آسان و ایمن است.
• ارتباط امن VPN
اینجا کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

ویژگی‌ها و مؤلفه‌های امنیتی

محافظت در برابر لینک‌های فیشینگ

ابزار ضد باج افزاری کسپرسکی کمک می‌کند تا به دلیل ایمیل‌های فیشینگ و پیوست‌های آلوده کامپیوترتان رمز نشود. این قابلیت توانایی تشخیص و شناسایی کلیک‌های اشتباه به دلیل خطای انسانی را دارد و اجازه می‌دهد که سیستم‌تان را پس از چنین حوادثی به حالت پیش از وقوع بازگردانید.

رمزگذاری فایل‌ها

Kaspersky Small Office Security  از دادهای حساس شما محافظت نموده از دسترسی غیرمجاز به آنها جلوگیری خواهد کرد. این محصول از قدرتمندترین پروتکل‌های رمزنگاری استفاده می‌کند و فایل‌های شما را در مکان امنی برای شما نگهداری می‌کند. ویژگی بکآپ گیری آنلاین در پس زمینه در حال اجرا باقی می‌ماند و این اطمینان را به شما می‌دهد که داده‌های شما همیشه در دسترس و ایمن خواهند بود.

محافظت از فعالیت‌‌های آنلاین

نرم افزارهای Safe Money  و مدیریت پسورد به کمک یکدیگر از تراکنشات شما محافظت کرده و خرید آنلاین را امن‌تر و ساده‌تر از پیش خواهد کرد. این ویژگی برای جلوگیری از صفحات پرداخت جعلی و سرقت اطلاعات حساب بانکی مورد استفاده قرار میگیرد.

محافظت در برابر آسیب پذیری‌های امنیتی

آسیب پذیرهای امنیتی همیشه وجود دارند، Kaspersky Small Office Security به گونه‌ای طراحی شده‌است که مخصوصا با بدافزارهای جدید مبارزه کند و نرم افزارهای آسیب پذیر را ایمن کند. اگر کد مخربی سعی کند که به سیستم شما نفوذ کند سریعا به شما هشدار خواهد داد.  

monitor eye q75

جامع

افزایش محفاظت در برابر تمامی تهدیدات آنلاین، اصلی اساسی برای تمامی کسب و کارهای کوچک

time q75

کاربری آسان

راهکاری پیشرفته برای امنیت داده سایبری به همراه رابط کاربری کاربر-پسند که فقط نیاز به نصب دارد. همچنین نیازی به نصب کنسول مدیریتی نیز نخواهید داشت.

usd dollar cash banknote q75

مقرون به صرفه

این محصول یک پکیج از تمام چیزایی است که شما برای ایمن نگه داشتن کسب و کار کوچک خود نیاز دارید را یکجا دارد.