شرکت ارتباط افزار افق از سال 1390 با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات در قالب شرکت سهامی خاص تاسیس گردید . اين گروه در بدو شروع ، با فعاليت در زمينه ساخت تجهيزات الكترونيكي و مخابراتي وارد عرصه شد و با توجه به نياز سازمان ها و ارگان هاي مختلف شركت تصميم به ارائه سيستم هاي حفاظتي و برق اضطراري گرفت . پس ازاجراي پروژه هاي متعدد در زمينه هاي حفاظت الكترونيكي و برق اضطراري ، شركت عهده دار ارائه بخش وسيعي از بازار تجهيزات فوق گرديد . از سال 1391 با افتتاح واحد شبكه و انفورماتيك ، شركت در تکمیل همكاري خود با ارگان هاي مختلف ضمن اجراي كلاس هاي آموزشي در مباحث گوناگون شبكه ، اقدام به اجرای پروژه های اتوماسيون اداري نموده است . رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از تکنولوژی های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده ، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیاز های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات از " افق " بهره جسته و از خدمات پس از فروش بی قید و شرط آن بهره مند گردند .در پناه عنایات حضرت حق، شرکت ارتباط افزار افق به عنوان حلقه اصلی این گروه در سال 1391 به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه و بلافاصله پس از آن موفق به اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور در سه رشته گردید.
اکنون "افق" با تشكيل واحد هاي مستقل مهندسي فروش ، فني و خدمات پس از فروش و اجراي پروژه ها با بهره گيري از كارشناسان مجرب توانسته با حداكثر سرعت ، خدمات ايده آلي در زمينه فروش تجهيزات و خدمات فني به مشتریان ارائه نمايد. دپارتمان شبکه و امنیت شبکه ، دپارتمان دوربین های مداربسته و ذخیره سازی اطلاعات ، دپارتمان تعمیرات سخت افزاری ، نگهداری و پشتیبانی، دپارتمان مشاوره ، طراحی و نظارت و دپارتمان آموزش دوره های شبکه در شركت ، ايده آل ترين راه حل ها، جهت بهره برداري هر چه بيشتر از سيستم هاي انفورماتيكي را دراختيار مصرف كنندگان قرار مي دهد.برنامه ریزی راهبردی ، هدف گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت و نیز ارزیابی پیوسته عملکرد ، از جایگاه بسیار مهمی در شرکت برخوردار است . نگاهی به رشد متوسط سالانه و استمرار این رشد ، طی سالهای متوالی نشان می دهد که تا کنون هیچ مانعی تاب مقاومت در برابر اراده شرکت برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده را نداشته است.
مدیران ارشد " افق" بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان ، شرط موفقیت یک سازمان پویا است . این شرکت هم اکنون از همکاری کارشناسان ، متخصصان و مهندسین زبده که علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی آکادمیک و تجربه کاری ، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی می باشند ، بهره می برد .در ابتداي سال 1394 شمسي شركت موفق به ارتقا رتبه در شوراي عالي انفورماتيك در چهار رشته گرديد و به تنهايي در بالاترين مقام شركت هاي انفورماتيكي استان از حيث امتيازات جمع آوري شده قرار گرفت .
تیم کاری ما معتقد است که جامعه انفورماتیک کشور تنها در صورت انتقال تکنولوژی به زیر مجموعه‌ها می‌تواند پویایی خود را حفظ نموده و پیشرفت نماید. این شرکت با توان تخصصی بالا و بهره‌گیری از سالها تجربه ی انتقال فناوری‌های نوین به داخل کشور ، تحقیق ، توسعه و انتقال فناوری اطلاعات را از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها ، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی ، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان فناوری اطلاعات در کشور باشد.

خدمات ارتباط افزار افق

آخرین مطالب

تماس با ما

آدرس شرکت: ایران ، استان آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان خیام جنوبی، مجتمع تجاری خیام، واحد شانزدهم

آدرس ایمیل: web@ofoghtech.ir
شماره تماس: 984432255069+